עו"ד לירן גודיס
עורך דין מוסמך לעריכת ייפוי כוח מתמשך בקריות

עו"ד לירן גודיס - עורך דין מוסמך לעריכת ייפוי כוח מתמשך בקריות

עריכה והפקדה של ייפוי כוח מתמשך מאפשרת לך לכל אדם מעל גיל 18 לקבוע את זהות האפוטרופוס אשר ידאג לו במקרה בו יאבד את כשירותו המשפטית.

עריכה והפקדה של ייפוי כוח מתמשך יכולה להתייחס לכל ענייניו הרפואיים, הרכושניים והאישיים של האדם – לכן, על פי חוק רק עורך דין אשר עבר הסמכה מתאימה של האפוטרופוס הכללי רשאי לחתום ולהפקיד אותו במשרדי האפוטרופוס הכללי.

משרד עו"ד לירן גודיס מוסמך לעריכה, חתימה והפקדה של מסמך ייפוי כוח מתמשך או מסמך הבעת רצון בהתאם לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ”ב-1962. משרדינו מעניק שירות משפטי עד בית הלקוח, כך שאם קיימת הגבלת ניידות כלשהי, אנו נוכל ללוות אותך בסביבת המגורים שלך בצורה דיסקרטית, נוחה ומותאמת אישית (Custom Made) בהתאם לצרכים שלך.

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני בנוגע לעריכה, חתימה או הפקדה של מסמך ייפוי כוח מתמשך בקריות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3223007 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד לירן גודיס - עריכת ייפוי כוח מתמשך עד הבית

עורך דין לירן גודיס מוסמך לערוך מסמכי ייפוי כוח מתמשך והבעת רצון על פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות משנת 2018 –  משרדינו מעניק שירות אישי, מקצועי ומותאם אישית עד בית הלקוח בקריות.

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני בקריות, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3223007 ונשמח לעמוד לרשותך. 

המלצות, חוות דעת וביקורות של לקוחות המשרד​

עו"ד לירן גודיס ליווה את הורי בעריכה של ייפוי כוח מתמשך בצורה מקצועית מהתחלה ועד הסוף. עו"ד לירן גודיס ענה לנו על כל השאלות, הגיע עד אל בית הורי (דבר שהקל עליהם מאוד) והעניק לנו הדרכה מלאה במקום – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני בקריות, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3223007 ונשמח לעמוד לרשותך.